Logo Kraftvent

Wyślij Zapytanie

W 2020 roku została powołana wykwalifikowana kadra pracowników z grupy do spraw okrętownictwa, która zapewnia wysoką jakość prac w zakresie wentylacji okrętowej. Obecnie wykonujemy kompleksowe usługi czyszczenia przewodów wentylacyjnych dla nowych jednostek, oraz tych po remontach na różnego typu okrętach, jednostkach technicznych i obiektach przemysłu morskiego.
W swojej ofercie wykonujemy podstawowy serwis – wymiana filtrów, dezynfekcję oraz czyszczenie wentylacji przeznaczonej do eksploatacji na statkach oraz platformach. Zachęcam do składania zapytań.

Złóż zapytanie

Badania jakości powietrza

Walidacja filtrów HEPA

Czyszczenie wentylacji

Czyszczenie kanałów  wentylacyjnych nad trzonem kuchennym wentylacji okrętowej.

CZYSZCZENIE WENTYLACJI OKRĘTOWYCH

Transport morski to specyficzna dziedzina gospodarki, w którym statki mają zdolność do przemieszczania się przez różne strefy klimatyczne. Kluczową rolę pełni tu sprawny i wydajny system wentylacji. 

Transport morski to specyficzna dziedzina gospodarki, w którym statki mają zdolność do przemieszczania się przez różne strefy klimatyczne. Kluczową rolę pełni tu sprawny i wydajny system wentylacji. Nieczyszczona wentylacja z czasem zmniejsza swoją wydajność, powoduje wzrost eksploatacji oraz sprzyja rozwojowi szkodliwym czynnikom biologicznym. Brak odpowiedniej przepustowości oraz złej jakości powietrze przyczynia się do pogorszenia samopoczucia załogi. Dlatego niezbędna jest sprawna wentylacja mechaniczna mająca na celu utworzyć warunki sprzyjające zwiększeniu satysfakcji z wykonywanej pracy, niezależnie od warunków zewnętrznych. 

W 2020 roku została powołana wykwalifikowana kadra pracowników z grupy do spraw okrętownictwa, która zapewnia wysoką jakość prac w zakresie wentylacji okrętowej. Obecnie wykonujemy kompleksowe usługi czyszczenia przewodów wentylacyjnych dla nowych jednostek, oraz tych po remontach na różnego typu okrętach, jednostkach technicznych i obiektach przemysłu morskiego. W swojej ofercie wykonujemy podstawowy serwis – wymiana filtrów, dezynfekcję oraz czyszczenie wentylacji przeznaczonej do eksploatacji na statkach oraz platformach. Chętnie obsługujemy: strefę socjalną, kantynę, kajuty, mesy oraz mostek wyposażone w systemy wywiewne: system odciągów miejscowych, systemy centralne dwuprzewodowe, centralno-grupowe systemy nawiewne: system wentylacji nawiewnej np. nawiewniki, systemy uzdatniające powietrze oraz połączone systemy nawiewno- wywiewne do wentylacji ogólnej.

 

 

 

Czyszczenie specjalistyczne wentylacji okrętowej.
Logo Gwarancji 100%
Logo YouTube Kraftvent
Logo Facebook Kraftvent


ul. Białoskóry 14
09-200 Sierpc

Kraftvent Logo