Logo Kraftvent

Wyślij Zapytanie

DEZYNFEKCJA I ODKAŻANIE WENTYLACJI

Z powodu wielu pytań zadawanych przez klientów: oświadczamy, że środki używane do dezynfekcji poprzez zamgławianie spełniają normy aktywności wirusobójczej PN EN 14476. Koronawirus nCoV-2019 jest wirusem osłonkowym, zatem używane przez nas preparaty powinny być skuteczne przeciwko temu mikroorganizmowi.

Namnażające się mikroorganizmy chorobotwórcze stają się źródłem niewidocznych dla ludzkiego oka zagrożeń biologicznych w postaci: bakterii wirusów i grzybów.  

Aby zapobiegać temu zagrożeniu nasza firma stale szuka nowych rozwiązań na rynku dezynfekcji.  Stosujemy rozpylanie wybranych środków biobójczych z atestem zgodnie z zaleceniami Państwowego Zakładu Higieny. Dezynfekcja układu odbywa się za pomocą zamgławiacza.

Zamgławianie to zabieg polegający na wytworzeniu mikroskopijnych kropelek,a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora mgły tzw. zamgławiacza. Mikrocząstki o średnicy ok. 15 do 30 mikronów tworzą gęstą mgłę. Dzięki temu są one lekkie i swobodnie unoszą się w powietrzu. To właśnie mały rozmiar i swobodne przenoszenie się drogą powietrzną pozwalają na skuteczną dezynfekcję.

Natomiast w pomieszczeniach czystych (np. szpitalach), oprócz dezynfekcji i czyszczenia wentylacji należy pamiętać o instalacji wysoko-skutecznej filtracji powietrza. Tylko wtedy taka usługa przynosi wymierne  efekty. 

Odkryj korzyści płynące z czyszczenia wentylacji:

✓ poprawa jakości powietrza
✓ poprawa samopoczucia
✓ mniejsze ryzyko rozwojów bakterii
✓ dłuższa żywotność systemu wentylacji
✓ mniejsze ryzyko wystąpienia awarii
✓ redukcja kosztów eksploatacji

FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel odpowie na wszelkie pytania tak szybko jak to możliwe.

Kraftvent Mateusz Nowak
NIP 7761704468
REGON 383661325

kontakt@kraftvent.pl

+48 576 544 771

+48 731 434 678

TWÓJ E-MAIL:

TELEFON:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

Dodaj załącznik

* Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraftvent w celu obsługi pytania. Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności.

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych i je akceptuję. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Prywatności oraz Klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych i je akceptuję.
 

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Logo Gwarancji 100%
Logo YouTube Kraftvent
Logo Facebook Kraftvent


ul. Białoskóry 14
09-200 Sierpc

Kraftvent Logo