Logo Kraftvent

Wyślij Zapytanie

DEZYNFEKCJA I ODKAŻANIE 

Z powodu wielu pytań zadawanych przez klientów: oświadczamy, że środki używane do dezynfekcji poprzez zamgławianie spełniają normy aktywności wirusobójczej PN EN 14476. Koronawirus nCoV-2019 jest wirusem osłonkowym, zatem używane przez nas preparaty powinny być skuteczne przeciwko temu mikroorganizmowi.

Namnażające się mikroorganizmy chorobotwórcze stają się źródłem niewidocznych dla ludzkiego oka zagrożeń biologicznych w postaci: bakterii wirusów i grzybów.  

Aby zapobiegać temu zagrożeniu nasza firma stale szuka nowych rozwiązań na rynku dezynfekcji.  Stosujemy rozpylanie wybranych środków biobójczych z atestem zgodnie z zaleceniami Państwowego Zakładu Higieny. Dezynfekcja układu odbywa się za pomocą zamgławiacza.

Zamgławianie to zabieg polegający na wytworzeniu mikroskopijnych kropelek,a następnie rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora mgły tzw. zamgławiacza. Mikrocząstki o średnicy ok. 15 do 30 mikronów tworzą gęstą mgłę. Dzięki temu są one lekkie i swobodnie unoszą się w powietrzu. To właśnie mały rozmiar i swobodne przenoszenie się drogą powietrzną pozwalają na skuteczną dezynfekcję.

Natomiast w pomieszczeniach czystych (np. szpitalach), oprócz dezynfekcji i czyszczenia wentylacji należy pamiętać o instalacji wysoko-skutecznej filtracji powietrza. Tylko wtedy taka usługa przynosi wymierne  efekty. 

Kraftvent Logo
Logo Gwarancji 100%
Logo YouTube Kraftvent
Logo Facebook Kraftvent


ul. Białoskóry 14
09-200 Sierpc