Rękawy wentylacyjne to rozwiązanie na dostarczenie świeżego powietrza w halach produkcyjnych i technologicznych zakładów przemysłu spożywczego zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Z czasem zdarza się, że w takich kanałach tekstylnych powstaje specyficzny mikroklimat stwarzający idealne podłoże dla rozwoju bakterii i grzybów. Wyślij zapytanie.
Obecność patogenów w miejscu produkcji przemysłowej stwarza zagrożenie dla zdrowia pracowników oraz może wiązać się z nieplanowanym przestojem oraz stratami w produkcji. Bardzo ważnym elementem zachowania ich właściwości jest ich regularne czyszczenie i konserwacja.
1. Wstępne odkurzanie oraz przedmuchanie w celu usunięcia powierzchownego kurzu
2. Rękawy są myte w prace przemysłowej przy temperaturze 40 °C z zastosowaniem dwuskładnikowego środka piorącego do prania tkanin kolorowych lub białych. Sprawdzona formuła ma właściwości dezynfekujące - zwalcza bakterie grzyby i roztocza już przy 40 °C)
3. Osuszanie kanałów w pozycji umożliwiającej spływanie wody oraz napowietrzanie od wewnątrz
4. Inspekcja wizualna, transport i montaż u klienta. Wyślij zapytanie.
Rękawy tekstylne należy myć okresowo co najmniej raz do roku, o ile sanepid nie zaleci częstszego prania, w zależności od panujących warunków środowiskowych.
Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na bezpłatną inspekcję wentylacji. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące usuwania zanieczyszczeń pyłowych i mikrobiologicznych z rękawów wentylacyjnych oraz ustalą odpowiednią częstotliwość oczyszczania instalacji dostosowanych do panujących warunków środowiskowych.
Zobacz również: Zanieczyszczenia w wentylacji mechanicznej i rodzaje zagrożeń
Kraftvent Mateusz Nowak
NIP 7761704468
REGON 383661325
kontakt@kraftvent.pl
+48 576 544 771
+48 731 434 678
Skontaktuj się z nami. Nasz przedstawiciel odpowie na wszelkie pytania tak szybko jak to możliwe.
✓ poprawa jakości powietrza
✓ poprawa samopoczucia
✓ mniejsze ryzyko rozwojów bakterii
✓ dłuższa żywotność systemu wentylacji
✓ mniejsze ryzyko wystąpienia awarii
✓ redukcja kosztów eksploatacji